O firmie

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "Trans-kon" funkcjonuje od 1998 roku. Siedziba firmy znajduje się w Olkuszu w woj. małopolskim. Głównym przedmiotem działań firmy jest świadczenie usług transportowych na terytorium Polski jak również krajach Unii Europejskiej, między innymi: Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Włochy, Hiszpania, Francja, Czechy, Słowacja, Rumunia, Słowenia i Austria. Naszą flotę zasilają nowoczesne pojazdy takich marek jak RENAULT TRUCK, VOLVO oraz MERCEDES spełniające normy emisji spalin i hałasu Euro3, Euro5 i Euro6. Gwarantujemy bezpieczny i terminowy przewóz różnego rodzaju ładunków. Nasza Firma posiada ubezpieczenie OCP w wysokości: 1000000,00 Euro oraz ubezpieczenie od szkód środowiskowych w wysokości: 2500.000,00 Euro.

W ofercie firmy Trans-kon jest również świadczenie usług załadunkowych i przeładunkowych wagonów głównie na Euroterminalu w Sławkowie. Zespół profesjonalnych mechaników jakim dysponujemy pomoże naszym klientom w zakresie bieżących napraw pojazdów ciężarowych oraz wulkanizacji ogumienia.

Jesteśmy nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą wyróżniającą się na tle innych przewoźników. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowników z wysokimi kwalifikacjami zawodowymi gwarantujemy naszym klientom usługi na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do podjęcia współpracy.

 
transport krajowy i międzynarodowy
przeładunki i załadunki wagonów
Warsztat i wulkanizacja bukowno